O firmie

Jesteśmy firma zajmującą się malowaniem natryskowym najróżniejszych powierzchni od wysokich dachów, po elewacje domu, na pomieszczeniach wewnętrznych kończąc. Jeśli nie jesteś pewny czy miejsce, które chcesz pomalować, leży w zakresie naszej oferty, zadzwoń i zapytaj. Pomożemy, podpowiemy i odpowiemy na każde pytanie.

Od wielu lat zajmujemy się przywracaniem pięknych kolorów i świeżości najróżniejszym budynkom. Nie tylko sprawi to, że miejsce gdzie mieszkasz czy miejsce twojej pracy, będzie się lepiej prezentować, ale i ty będziesz się lepiej w nim czuł. Pełnimy usługi z zakresu malowania, ale i odpowiedniego przygotowania powierzchni przed samym malowaniem. Co powinieneś o nas wiedzieć:

jesteśmy fachowcami – znamy się na swojej pracy i dobrze wiemy, jak wykonać ją najlepiej jak tylko można

korzystamy z wysokiej jakości sprzętu – posiada on odpowiednie atesty i pozwolenia na chociażby prace na wysokościach

działamy w pełni legalnie – wystawiamy fakturę VAT i jesteśmy zwyczajnie zarejestrowaną przedsiębiorczością

pracujemy na wysokościach – pomalowanie dachu, nie jest dla nas problemem, posiadamy odpowiednie umiejętności, szkolenia i atestowany do tego typu zadań sprzęt

posiadamy OC firmy – zależy na na bezpieczeństwie zarówno naszym jak i naszego klienta. Myślimy przyszłościowo i dbamy, by nasza firma była zabezpieczona w przypadku nie przewidzianych wypadków losowych

działamy kompleksowo – nasza firma nie zajmuje się tylko malowaniem. Na początku odpowiednio przyjeżdżamy i zabezpieczamy powierzoną nam powierzchnię. Odtłuszczamy powierzchnie śliskie i gruntujemy chropowate takie jak elewacje domów. To wszystko w celu uzyskania odpowiedniego efektu pracy.

Jesteśmy solidną i wiarygodną firmą. Zależny nam na dobrych stosunkach z klientem i pracy na jasnych i prostych zasadach. Szanujemy czas swoich klientów. W przypadku pytań, staramy się odpowiedzieć zawsze w sposób kompleksowy i wyjaśniający, tak by nasz klient wiedział dokładnie jakie ma opcje działania. Na plac pracy wstawiamy się punktualnie i z kompletnym sprzętem. Chcemy by nasz klient był w stanie zaplanować swój dzień i dlatego nie spóźniamy się ani nie unikamy kontaktu. Jeśli nie wiesz jak powinieneś się zachować oraz jak powinno wyglądać malowanie natryskowe, nie przejmuj się, my wszystkim się zajmiemy.

Poradzimy sobie w przypadku trudno dostępnych miejsc lub sporych wysokości. Nasza ekipa to sprawdzeni specjaliści, którzy zawsze odpowiednio do pory i lokalizacji, zachowując wszelkie środki ostrożności, wykonują swoją prace w sposób fachowy. Zapewniamy usługę pierwszej jakości. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i najważniejszą wartością. Jeśli chcesz by na jasno określonych warunkach, ktoś wykonał powierzoną mu pracę, to zadzwoń do nas i przekonaj się jak to jest współpracować ze specjalistami. Nie musisz się martwić o sprzęt ani o odpowiednie zabezpieczenia, wszystko mamy. Potrafimy zorganizować sobie odpowiednio czas i własny sprzęt, dlatego jesteśmy dokładnie takim zespołem jakiego potrzebujesz.